Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

What message do you like to tell your HUSBAND/WIFE,Bf/Gf?

+3
Abel
aldheqsUAE
KitKitty
7 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

KitKitty

KitKitty
 
 

First topic message reminder :

I Love You so much pero mas Love ko c babyCesar.hehehe jowk
pareho ko kaung Love. Very Happy sana magkauban ta hangtud sa kahangturan na buo na pamilya. I love you


babytwist


 
 

hubby ko, naundang na ang RED TIDe.. WAAAAAAAAAAAA

aldheqsUAE



undang na ag redtide pero byahe pa sa red sea......hahhaha

@sw33ti3.....i love you today more than yesterday....weew heheheheheh

spy_lass4



ehemmmmm...how about tOm sw33ti3???

aldheqsUAE

aldheqsUAE

ugma na pud na basaha hehehehe

babytwist

babytwist
 
 

towewenggggzzz... mura d i na lene ug NO CREDIT TODAY TOMORROW ONLY..

aldheqsUAE

aldheqsUAE

mao mai hahahahaha

spy_lass4

spy_lass4

UG SA BINISAYA PA

W A L A Y
U T A N G K A R O N

UGMA NALANG...:-))

aldheqsUAE

aldheqsUAE

hahahahaha mao na ron

babytwist

babytwist
 
 

tumpak!

KitKitty

KitKitty
 
 

Ingat ka pag-uli sa Bohol.Pasalubong nakong mga dahon2x ha ajaw kalimti.

QueenBee

QueenBee
 
 

Nganong ako man jud imong paadtu-on sa Penaflor nga dili man ako'y mohukom kung kuhaon ba to nato or dili? Ikaw ma'y mag-buot di ba? why don't you talk to Hya diay? pila ra ba'y pagtan-aw...hmp! kahibawo ka'g nabilasyon mi ni Sam gabii unja ako pa'y moadto? Uwaw-uwaw pa'ka...Unja gauwan pa ron oh, ang2 magsinguwan ta didto kuyog si Sam nga galain ang lawas..sobraan ka mang-giuwawon uy!....Ug ako'y mapungot adto ko's bukid mag-bay..basta! Outside the kulambo jud ka unya... What message do you like to tell your HUSBAND/WIFE,Bf/Gf? - Page 2 235184545

aldheqsUAE

aldheqsUAE

wahahahah war ni ma'am???

QueenBee

QueenBee
 
 

hehehe...cold war dheqs..nasobrahan sa lambingan.. drunken

spy_lass4

spy_lass4

nyahahahaha...cgelang mam lamas man daw na,unja pg uli a2 czfire n.

QueenBee

QueenBee
 
 

ceasefire na spy..hehehe..rule No. 1: dili paabutan og pagsawop sa adlaw basta naa'y conflict... What message do you like to tell your HUSBAND/WIFE,Bf/Gf? - Page 2 2149027708

spy_lass4

spy_lass4

ajah! Lyk naq n rule..

babytwist

babytwist
 
 

mareng queenie, sa penaflor mo mg kuha ug lote? adto mo mg tukod sa mansion?

QueenBee

QueenBee
 
 

babytwist wrote:mareng queenie, sa penaflor mo mg kuha ug lote? adto mo mg tukod sa mansion?

hahaha...na-G diay nimo Mare? dili pa Mare uy, tan-awon pa lagi og OK ba..naa man gud ko'y friend nga nakakuha pud siya, then gusto siya magsilingan mi..hahaha..pero mao lagi, wa naadto gahapon, sabot mi nga tan-awon gahapon kay yayay lagi si Sam unja napungot ko ni banana kay akong giingnan nga siya nalang adto kay di man jud ko pwede..asus! mauwaw kunos siya?..ajo kuno to naa ko kay ako man kuno makig-storya...napungot ko! Siya baya ni kutihan og yuta lagi unja kinahanglan jud magtakin-takin mi'ng duha..hahaha..pero kahibawo na gud ko Mare anang ilahang CLUB ni RAUL...hahaha..arang ka uwawon..ako man jud na speaker of the house uy eversince the world began, pastilan! gahapon ra gaulbo akong kaspa kay nanuway pud ang ubang rason, kuwang pa ko'g tulog..na basta..hahaha...

spy_lass4

spy_lass4

God reli gave u for him mam,hehehe..

KitKitty

KitKitty
 
 

Hapit najud ta mahimong ginikanan,sana maging responsable ta o maayong example sa atong anak.Kaya pakabait na tayo!hehehe

QueenBee

QueenBee
 
 

spy_lass4 wrote:God reli gave u for him mam,hehehe..

hahaha..mao na'y giingon spy nga two different people of different world in one bed..wahahhaha..este AS ONE diay....opposite jud mi sa daghang butang bitaw pero ngano kaha jud nga kami ma'y gadajon...tuyo siguro's Ginoo lagi..

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum